top of page

Доставка:

На нашому сайті ви сплачуєте лише вартість книги / книг, а послуги доставки сплачуєте окремо, отримуючи замовлення згідно тарифів Нової Пошти.

 

Про книгу:

«Колишнім не читати» — дебютний роман авторки у жанрі автофікшн. Історія починається у маленькому місті в ті часи, коли ніхто ще не знав, що таке декомунізація, Крим був вільним, а головна героїня Галя вірила, що вийшла заміж за чоловіка своїх мрій. Що ж, дуже швидко життя навчить її, що все може змінитися за одну зустріч.

 

У книзі багато іронії, фільмів, трохи Кропивницького (колишній Кіровоград) і багато про почуття. Галя розкаже вам усе, як було насправді, і допоможе на кілька годин відпочити від реальності.

 

Про авторку:

Галина Тарасенко народилася в Кропивницькому. Там здобула диплом магістерки української мови та літератури, який так і не використала. Десять років присвятила роботі у технологічних стартапах, мріючи, що колись усе-таки наважиться написати книгу. Наважилась тільки після повномасштабного вторгнення і за рік, поки всі звикали до звуку роботи ППО і блекаутів, завершила рукопис.

 

Живе в Києві із чоловіком і диким басенджі. Галина веде блог про кіно, пʼє багато кави й не любить обніматися навіть із друзями.

Колишнім не читати

Артикул: 1120231
444,00₴Ціна
 • Тип книги: паперова

  Мова книги: українська

  Видавництво: ВД «Орландо»

  Рік видання: 2024 рік

  Кількість сторінок: 434

  Тип обкладинки: мʼяка

  Формат: А5 (145мм*205мм)

  ISBN: 978-617-95076-3-2

  Папір: 80 офсет

  Ілюстрації: відсутні

bottom of page